Teenused

Teeilmakeskus – kõik ilmast

T-ilm OÜ on eraettevõte, mis pakub erinevaid (tee) meteoroloogia alaseid teenuseid, koolitusi ja terviklahendusi. Koostame eksperthinnanguid (nt. liiklusõnnetuste korral analüüsime lähimatest teeilmajaamadest saadud andmeid ning anname saadud tulemile oma hinnangu).
Suveperioodil pakume pindamisega tegelevatele ettevõttetele sajualade jälgimise teenust.

Talihoole

Pakume teehooldega tegelevatele ettevõtetele koos Sääneuvos OY-ga teeilmaprognoosi. Omame selles vallas üle 20 aastast rahvusvahelist kogemust. Meie analüüsitud teeilmaprognoosi ning teeilma jälgimise teenuse abil on võimalik kulutõhusamalt, õigeaegselt ning ennetades libeduse tekkimist, teostada talihoolet.

Meedia

Pakume meediale avalikkusele suunatud analüüsitud teeilma ja teeolude prognoosi, koos hoiatustega. Võta meiega ühendust täpsema koostööpakkumise saamiseks.

Teenused eraisikutele ja ettevõtetele

Meilt on võimalik tellida nii asukohapõhist kui ka üle Eestilist ilma-, teeilmaprognoosi. Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust. Bussi ja kaubavedudega tegelevatele ettevõtetele koostame ka erilahendusi, mis aitab teeolude infol jõuda kiiremini juhini. Lisaks pakume 24/7 klienditeenindust seoses talihoolde tagasiside vastuvõtmisega.

Ekspert hinnangud

Seose talvisel ajal toimunud liiklusõnnetustega teeme koostööd erinevate õigus ja advokaadibüroodega ning anname omapoolse eksperthinnangu teeseisule analüüsides teeilmajaamadest saadud andmeid ja teeilmaprognoosi.

3,050 total views, 1 views today